Tommy Haas Neto vredno

Anonim

Tommy Haas neto vrednost: Tommy Haas je profesionalni teniški igralec iz Nemčije, ki ima neto vrednost v višini 5 milijonov dolarjev. Tommy Haas, rojen v Hamburgu v Nemčiji, je začel pokazati teniški nadarjenost, ko je bil star samo dve leti, z lesom, ki je udaril žoge iz stene ali v očetove roke. Njegov oče, ki je bil teniški trener, je začel vzeti s seboj, da bi delal z njim, in tri leta kasneje je osvojil svoj prvi mladinski turnir. Do 13. leta je dvakrat osvojil avstrijsko, nemško in evropsko prvenstvo. Poznan teniški igralec in trener Nick Bollettieri ga je povabil, da polni delovni čas na Floridi, zato se je pri 13 letih odselil od doma in se osredotočil na tenis. Ko je imel 16 let, je igral svojo prvo poklicno tekmo. Tretji let kasneje je osvojil svoj prvi veliki naslov, prav tako pa ga je dosegel v polfinalu Australian Opena. Leta 2000 je na olimpijskih igrah osvojil srebrno medaljo. Čeprav je bil vedno dosleden igralec in je osvojil številne naslove ATP, še ni zmagal na Grand Slam dogodku. Trikrat je dosegel polfinale na Australian Openu in enkrat na Wimbledonu. Trikrat je dosegel tudi četrtfinale na US Open. Trenutno je na svetu 23. mesto.