Tommy Fleetwood osvojil $ 154,000 na turnirju za golf, vendar je bil poslan na napačen Tommy Fleetwood

Anonim

Golfer Tommy Fleetwood je na tekmi. Končal je v prvih desetih od petih od 14 dogodkov, ki jih je igral na letošnjem letu in zaslužil več kot 3 milijone dolarjev v tem procesu. Na odprtem prvenstvu v juliju je pravkar zamudil drugo deset najboljših finala, pri čemer je pristal na 12. mestu. Toda 12. mesto je bilo dovolj dobro za preverjanje 154.480 $.

Razen evropskega turnirja je denar poslal drugemu Tommy Fleetwoodu.

Tommy Fleetwood, golfer, je britanski in igra na evropskem turneji. Tom Fleetwood, človek, ki je prejel denar, je ameriški in uči golf na Floridi.

Richard Heathcote / Getty Images

Vendar pa je Tom Fleetwood predhodno tekmoval v dogodkih Challenge Tour v Evropi. Njegovi podatki so bili v datoteki s PGA in evropskim turnejom. In zahvaljujoč "pisarniški napaki", lahko na kratko reče, da je z golf turnirja osvojil več kot 150.000 dolarjev.

Učiteljski prijatelj Greg Thorner je bil prisoten, ko je njegov prijatelj opazil napako. Thorner je z dobitki tweeted fotografijo bančnega računa. Po telefonu s svojo banko je ameriški Fleetwood uspel vse rešiti.

Brez šale, prijatelj prejšnji teden je dobil Tommy Fleetwood's Open Championship dobitke na svojem bančnem računu! Imajo isto ime in je bil PGA pro, vendar še vedno, kako se to zgodi? Nisem mu verjel, dokler ga ne vidim … dobra stvar je, da je pošten človek! pic.twitter.com/bE534xfYDV

- # Break30 golf šola za kratke igre (@GregThornerGolf) 8. avgust 2018

Kot je Thorner dejal v svojem tweetu, je na srečo njegov prijatelj pošten človek. Evropski Fleetwood je še vedno na turneji in ni veliko pozornosti namenil njegovim dobitkom.

"Sploh ne bi vedel, ali bi bil plačan ali ne, ker res ne gledam," je dejal. "Izgleda precej pristen in gledajo v to, in prepričan sem, da se bodo počutili zelo slabo glede tega. To je smešna zgodba."

Fleetwoodov denar je sčasoma dosegel pravo mesto, zato ima ta zgodba veselo konec. Ampak to je dober opomin, da redno preverjate svoj bančni račun - še posebej, če pričakujete šestmestno nakazilo.