Philipp Lahm Neto vredno

Anonim

Philipp Lahm neto vrednost in plača: Philipp Lahm je nemški nogometaš, ki ima neto vrednost 100 milijonov dolarjev. Igrata je kot polna obramba in obrambni vezni igralec tako za nemško reprezentanco kot za Bayern München; on je tudi kapitan obeh ekip. Lahm se šteje za eno najboljših polnopravnih vrat svoje generacije in je bil vključen v ekipe svetovnega pokala v letih 2006 in 2010, ekipo UEFA v letih 2008 in 2012 ter v UEFA ekipi leta 2006, 2008, 2012 in 2013. Čeprav Lahm je desničar, lahko igra na obeh straneh polja. Poznan je po tempu, njegovem driblingu in njegovih natančnih spretnostnih zmožnostih. Lahm je znan tudi po majhnem porastu, višino pa je 7,5 cm, zaradi česar so oba navijača in soigralca imeli vzdevek "Čarobni škrat". Lahm je med januarjem 2005 in marcem 2006 zaradi poškodb (neuspelega stresa in raztrganega križnega veziva) zamudil več kot eno leto mednarodnega nogometa, vključno z Confed Cup 2005, vendar je po njegovem okrevanju takoj vrnil na začetno črto -up. Prvi zadetek je dosegel v začetni tekmi svetovnega pokala v Nemčiji proti Kostariki v šestem minutah in je bil nagrajen z Man of the Match za njegovo izvedbo v drugi skupini proti Poljski. Bil je tudi edini nemški igralec, ki je igral celotne 690 minut svetovnega pokala in je bil tudi izvoljen v All Star Team na turnirju. Med tekmovanjem Euro 2008 je bil v vseh tekmah v Nemčiji in je bil v finalu zamenjan le po tem, ko je dobil rez, ki je zahteval, da mu je šivala na nogi. Lahm je turnir začel kot desno nazaj, vendar je Jansena zamenjal levo od sredine poti do druge tekme. Na svetovnem prvenstvu 2010 je bil Lahm edini igralec, ki je igral vsak minuto. Po umiku rednega kapitana Michaela Ballacka iz svetovnega pokala zaradi poškodbe je bil Lahm izbran za kapitana ekipe na prihajajočem turnirju. Med turnirjem Euro 2012 je imel tudi močno navzočnost kot kapitan in igralec, njegova trdna obramba pa je Nemčiji pomagala osvojiti vseh deset kvalifikacijskih tekem. Lahm je dosegel tudi začetni cilj v svoji 4-2 zmagi nad Grčijo v četrtfinalu. Lahm se je poročil s svojo dolgoletno punco, Claudia Schattenberg, v münchenskem predmestju Aying, samo štiri dni po tem, ko je Nemčija osvojila tretje mesto na svetovnem prvenstvu FIFA 2010. Par je pozdravil svojega prvega sina, Juliana, avgusta 2012.